Actueel

AANDEEL IN EEN BETERE WERELD

Hartelijk dank voor uw bijdrage!

17 mei 2023 – Tal van mensen hebben de Beweging van Barmhartigheid in de afgelopen maanden financieel ondersteund, door een kleine of grotere bijdrage te storten of enkele aandelen te kopen. Daar zijn we blij mee. Het sterkt en bevestigt ons, om ons samen met vele andere vrijwilligers, blijvend in te zetten voor de Beweging.

Met uw gift helpt u de Beweging om barmhartigheid zichtbaar te maken en – wat nog belangrijker is –  draagt u bij aan een betere wereld. Vanwege de privacy kunnen we de gevers en aandeelhouders niet persoonlijk bedanken.

Graag willen we u, alle betrokkenen, gevers en aandeelhouders, hier heel hartelijk danken voor uw ondersteuning. De Beweging kan dankzij u bestaan en verder werken. Uw gift stelt ons in staat om mooie en goede dingen te doen.

Hartelijk dank,

Namens het bestuur van de Beweging van Barmhartigheid,

Johan Willemse (voorzitter)

 

(Foto: Alexas_FotosUnsplash)

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Draag jij ook graag bij aan een betere wereld?

Sluit je vandaag nog aan bij de Beweging van Barmhartigheid en kies jouw aandeel in een betere wereld.